Pomoc drogowa

ASSISTANCE 24H

Prowadzimy 24 godzinny Assistance Truck z możliwością dojazdu samochodem serwisowym wyposażonym w narzędzia i urządzenia pozwalające zdiagnozować i usunąć awarię w samochodzie bez konieczności holowania go do warsztatu ( oferujemy zniżki dla stałych klientów ).

Satysfakcja klienta jest naszym celem, dlatego ze szczególną troską dbamy o komfort naszych klientów. Ciągle doskonalimy nasze usługi, dążąc do tego, aby czas dojazdu naszych lawet był jak najkrótszy, a ceny jak najbardziej konkurencyjne!

Klientom zapewniamy fachową pomoc drogową zarówno w trasie, jak i również oferujemy holowanie. Możemy wykonać dla Ciebie drobne naprawy na drodze – nasi wykwalifikowani mechanicy wymienią koła oraz mogą dowieźć paliwo, gdy go zabraknie go na trasie. Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku kolizji i wypadków drogowych.

Oferujemy kompleksowe wsparcie również wtedy, gdy już będzie miało miejsce nieprzewidziane zdarzenie, możesz od razu skontaktować się z nam, jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i mogą pomoc w niemalże każdym przypadku, a jeżeli okaże się, że konieczne będzie przetransportowanie auta do warsztatu, oferujemy również autoholowanie. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem – posiadamy nowoczesne lawety, dzięki którym jesteśmy w stanie przewieźć pojazd szybko i bezpiecznie we wskazane miejsce.

TELEFONY ALARMOWE

Poniżej nasze telefony dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.  W razie potrzeby bez wahania skorzystaj z nich!

  • +48 608 28 20 00

  • +48 883 39 13 11

0