O nas

slider imageslider imageslider imageslider image
GRUPA TOBI
TRANSPORT VIP
AUTOKARY
CZTERY PORY ROKU

NASZA HISTORIA

Firma "TOBI" powstała w 1997 r. Została założona przez Tomasz Wieczorka. Od samego początku jej właścicielowi przyświecała idea założenia firmy oferującej swoim klientom znacznie więcej niż tylko usługi spedycyjne. Zdecydował się na stworzenie firmy opartej o wartości takie jak partnerstwo, profesjonalizm i solidność. Początkowo działalność firmy "TOBI" opierała się na jednym samochodzie, który był prowadzony przez samego właściciela.

Z czasem dynamiczny rozwój firmy, poprzez dobrze świadczone usługi, zwiększył ilość samochodów. Pomimo, że firma znacznie się rozrosła, to jednak do dnia dzisiejszego właściciel firmy osobiście zajmuje się szkoleniami i naborem pracowników, którzy prowadzą samochody ciężarowe. Właścicielowi zależy na profesjonalizmie i dobrym przygotowaniu pracowników, eliminując osoby nie nadające się do tej pracy.

Ze względu na rozwój firmy i zwiększenie znaczne obrotów oraz ilości partnerów (firma posiada oddział w Szwecji i partnerów na Ukrainie , Anglii ,Niemczech ) w 2006 r. powstała firma TOBI Sp.z o.o., która zajmuje się profesjonalnym transportem osób oraz serwisem samochodów ciężarowych, naczep, samochodów dostawczych i wulkanizacją wszystkich typów pojazdów. 

Firmy dysponują doskonale wyposażonym i skomputeryzowanym zapleczem technicznym, spedytorskim i administracyjnym, a naszym klientom oferujemy nowoczesny, ekologiczny i bezpieczny tabor samochodowy, który wymieniamy co 3-4 lata. System GPS oraz możliwość stałego, całodobowego kontaktu telefonicznego naszych spedytorów z kierowcami, pozwala na ciągłe monitorowanie przebiegu usługi transportowej i umożliwia, jeżeli taka potrzeba zaistnieje, szybką reakcję. Firmy posiadają również niezbędne certyfikaty i licencje do wykonywania usług z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej.

Wszystkie ładunki są ubezpieczone w czasie transportu. Na życzenie klienta, w razie potrzeby, możemy zapewnić dodatkową umowę ubezpieczenia. Gwarantujemy państwu terminowość, wysoką jakość usług i elastyczność co do wymogów klienta, a o solidności naszych usług świadczy duża ilość zadowolonych klientów, krajowych jak i zagranicznych. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do kontaktu przygotujemy ofertę która na pewno zadowoli Państwa oczekiwania. Od 2010 roku nastąpiła zmiana loga i aktualnie wszystkie firmy posługują się nazwą Grupa Tobi.

 • 1997 Powstanie firmy

  Firma "TOBI" powstała w 1997 r. Została założona przez Tomasz Wieczorka.

 • 2006 Rozwój firmy, pierwszy oddział zagraniczny.

  Ze względu na rozwój firmy i zwiększenie znaczne obrotów oraz ilości partnerów (firma posiada oddział w Szwecji i partnerów na Ukrainie, Anglii, Niemczech ) w 2006 r. powstała firma TOBI Sp.z o.o.

 • 2010 Powstanie Grupy Tobi

  Od 2010 roku nastąpiła zmiana loga i aktualnie wszystkie firmy posługują się nazwą Grupa Tobi.

 • 2016 Intensywny rozwój

  Firma dynamicznie się rozwija i poszerza horyzonty swojej działalności.

NASZA HISTORIA